Psycholog, która wykonuje badania dla kierowców

     Pracownia Badań Kierowców i innych grup zawodowych "Rondo Czyżyńskie" specjalizuje się w badaniach z zakresu psychologii pracy i psychologii transportu a także prowadzi  psychologiczne poradnictwa zawodowe dla młodzieży i wsparcie psychologiczne.

 Pracownia dysponuje pełnym zakresem metod psychologicznych wysokiej jakości do pracy w tych dziedznach - informacje na ten temat na str.głównej.

Staramy się zaspokajać potrzeby komfortu badanych podczas wizyty w pracowni. Pracownia posiada sprzęt i wyposażenie dostosowane do takich potrzeb i sprzyjające  komfortowi osób w trakcie badania. Oprócz tego zapewnione jest zaplecze socjalne (łazienka,wc), można napić się kawy lub herbaty.

Czas pracy:

Badania można wykonać w godzinach od  8.00 do 18.00 - od poniedziałku  do piątku , od 9.00 do 14.00 w soboty  i w tym czasie można zarejstrowć się  telefonicznie lub osobiście albo pozostawić swoją deklarację rejestracji w poczcie głosowej - oddzwonimy do Państwa.  

lokalizacja:

 Pracownia zlokalizowana jest przy jednym z głównych centrów komunikacyjnych Krakowa - Rondzie Czyżyńskim, przy ulicy Księdza Zastawniaka 2/1.  Uliczka ta wychodzi wprost z ronda i biegnie równolegle do Alei Pokoju (trasa prowadząca do Centrum Handlowego M1) tak, że budynek, w którym mieści się pracownia  stoi frontalnie przy Alei Pokoju jako trzeci  za rondem - i od strony Alei Pokoju najwygodniej jest szukać pracowni.

Dojazd  komunikacją miejską jest tu bardzo dogodny - liczne linie tramwajowe  a także kilka autobusowych krzyżują się na Rondzie Czyżyńskim. 

Między innymi dojazd tramwajami: 1, 4, 5, 9, 10, 14, 22, 52

i  autobusami 174,193, 113  

Dogodny dojazd mają tu również pasażerowie "busów" .

Serdecznie zapraszamy!